Stanowisko

Konserwator w Pracowni Konserwacji Malarstwa i Rzeźby MNWr

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

03.01 15.01

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

• prowadzenia pełnego zakresu prac konserwatorskich zgodnie ze specjalizacją
• prowadzenie prac konserwatorskich przy obiektach zabytkowych wymagających oczyszczenia, naprawy, przygotowania do ekspozycji lub wypożyczenia
• prowadzenie analiz stanu zachowania obiektów zabytkowych
• tworzenie dokumentacji opisowej i fotograficznej konserwowanych obiektów
• prowadzenie czynności profilaktycznych dotyczących zbiorów, magazynów, sal wystawowych i transportu muzealiów
• prowadzenie pełnej dokumentacji wszelkich wykonywanych czynności konserwatorskich
• pełnienie roli kuriera w transportach zabytków

Wymagania

• wykształcenie wyższe magisterskie o profilu konserwacja i restauracja dzieł sztuki specjalizacja – konserwacja malarstwa, rzeźby
• udokumentowana praktyka w zawodzie konserwatora (w przypadku kandydatów bezpośrednio po ukończeniu studiów referencje promotora dyplomu)
• umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy
• umiejętność pracy pod presją czasu
• znajomość języka obcego

Oferujemy

• ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji
• stabilne warunki zatrudnienia
• zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie ofert (list motywacyjny, życiorys z uwzględnieniem dorobku zawodowego, kopia dyplomu ukończenia studiów, referencje) w terminie do 15 stycznia 2022 roku listownie na adres MNWr lub mailowo (z adnotacją „Rekrutacja”):
Dział Konserwacji Sztuki MNWr
Małgorzata Slawiczek-Altman – główny konserwator
malgorzata.slawiczek-altman@mnwr.pl

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem danych osobowych jest Muzeum Narodowe we Wrocławiu, z siedzibą przy pl. Powstańców Warszawy 5, 50-153 Wrocław. Podanie i zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych, a także zgoda na przetwarzanie ich do celów innych rekrutacji prowadzonych przez administratora jest w całości dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, a także może być wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw dostępne są w zakładce Polityka Prywatności na stronie mnwr.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.