Konserwator / młodszy konserwator książki w Bibliotece Jagiellońskiej

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

20.01 12.02

Słowa kluczowe
  • Biblioteka

Opis stanowiska

Biblioteka Jagiellońska poszukuje osoby do pracy na stanowisku konserwatora lub młodszego konserwatora książki (w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego) w Sekcji Konserwacji, w Oddziale Zabezpieczenia Zbiorów Biblioteki Jagiellońskiej.

Wymagania

Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe, kierunek Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki, ze specjalizacją: konserwacja papieru i skóry.
2. Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, znajomość języków obcych.
3. Dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, na czas realizacji Projektu (Projekt „Patrimonium – zabytki piśmiennictwa”).

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
1. Formularz rekrutacyjny,
2. CV oraz list motywacyjny,
3. Portfolio prac konserwatorskich do wglądu
4. Dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie oraz kwalifikacje

Dokumenty w wersji papierowej można składać w Sekretariacie Biblioteki Jagiellońskiej, al. Mickiewicza 22, 00-059 Kraków (wejście od strony Muzeum Narodowego), w godzinach 8.00-15.00
Dokumenty w wersji elektronicznej prosimy kierować na adres:
aleksandra.szalla-kleemann@uj.edu.pl lub arkadiusz.knapik@uj.edu.pl

Biblioteka Jagiellońska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.
Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszone osoby, które przejdą pozytywnie proces rekrutacji na podstawie przesłanych dokumentów.