Stanowisko

Kierownik Wydawnictwa

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Czas trwania oferty

21.07 31.08

Słowa kluczowe
  • Literatura
  • Muzeum
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Terminowa realizacja planu wydawniczego.
Optymalizacja rentowności produkcji wydawniczej.
Rozwój dystrybucji i działalności księgarskiej Wydawnictwa MNK, stacjonarnie i on-line.

Wymagania

Oczekujemy:

Doświadczenia w zarzadzaniu wydawnictwem książkowym.
Doświadczenia w nadzorowaniu projektów wydawniczych i dystrybucyjno-sprzedażowych.
Znajomości zasad budżetowania projektów wydawniczych, sporządzania planów
i harmonogramów produkcyjnych.
Znajomości zasad prowadzenia sprzedaży w sklepie on-line, technik sprzedażowo-marketingowych, tworzenia treści SEO, pozycjonowania i promowania.
Rozeznania w technologiach poligraficznych i nowych trendach w księgarstwie.
Znajomości funkcjonowania rynku wydawniczego i dystrybucji w Polsce.
Znajomości zagadnień prawa autorskiego w produkcji wydawniczej i prawa z zakresu umów cywilno-prawnych.

Cenimy:

Otwartość na nowe idee.
Nieszablonowe myślenie.
Uczciwość.
Życzliwość, poczucie humoru.

Oferujemy

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (na zastępstwo) na pełen etat w wyższej kadrze zarządczej renomowanej instytucji kultury.
Możliwość tworzenia i wdrażania strategii wydawniczej i sprzedażowej Muzeum i planów rozwoju.
Elastyczne godziny pracy.
Dofinansowanie do wczasów oraz prywatną opiekę medyczną.
Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK).

Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 31.08.2021 za pośrednictwem formularza:

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.