Stanowisko

Kierownik Spółdzielczego Domu Kultury “Kopernik”

Umowa
Miasto
Legnica
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

25.08 15.09

Opis stanowiska

Zarządzanie placówką kulturalno-oświatową Legnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego – preferowane humanistyczne lub pedagogiczne;
• doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym lub samodzielnym w placówkach kulturalnych lub oświatowych;
• samodzielności w działaniu oraz umiejętności koordynowania wielu zadań jednocześnie;
• umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji pracy;
• znajomości obowiązujących rozporządzeń związanych z epidemią Covid-19 i dotyczących działalności placówek kulturalno-oświatowych;
• dyspozycyjności (praca również w godzinach popołudniowych oraz w weekendy);
• umiejętności obsługi pakietu MS Office;
• gotowości do podjęcia pracy od 1 października 2021 r.

Mile widziane:
• ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania placówkami kultury;
• ukończony kurs na kierownika wypoczynku (zgodnie z aktualnym rozporządzeniem MEN);
• uprawnienia pedagogiczne.

Oferujemy

Umowę o pracę, dofinansowanie do wypoczynku i rehabilitacji, premie kwartalne.

Warunki aplikowania

Oferty powinny zawierać:
• projekt pracy SDK „Kopernik” na jeden rok kulturalno-oświatowy z uwzględnieniem sytuacji epidemicznej,
• CV ze zdjęciem,
• list motywacyjny,
• kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje,
• kserokopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej,
• zaświadczenie o stanie zdrowia,
• klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji
Oferty w zamkniętych kopertach z opisem
„Konkurs na stanowisko Kierownika SDK „Kopernik”
należy złożyć do 15 września 2021 r. w Biurze Obsługi Mieszkańca (parter)
przy ul. Gwiezdnej 8 w Legnicy.

Dodatkowych informacji udziela specjalista ds. komunikacji – tel. 607 622 568,
e-mail: elesemka@legnickasm.pl.