Stanowisko

Kierownik Sceny w Teatrze Wielkim -Operze Narodowej

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

20.12 20.01

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

planowanie i nadzór nad wykonywanymi zadaniami przez pracowników funkcyjnych i podległe im zespoły,
uczestniczenie i nadzór nad sporządzanymi planami pracy poszczególnych komórek działu sceny,
uczestniczenie w próbach technicznych, montażowych i generalnych,
nadzór nad prawidłową gospodarka materiałową,
uczestniczenie w odbiorach BHP i planów scenograficznych,
znajomość dokumentacji technicznej 2 D, 3 D i współudział w jej aktualizowaniu,

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne lub adekwatne doświadczenie praktyczne potwierdzone stażem pracy
5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem technicznym w Teatrze bądź w innym środowisku performatywnym,
biegła znajomość języka angielskiego technicznego w mowie i piśmie,
znajomość branży scenicznej oraz zagadnień związanych ze scenotechniką,
znajomość dokumentacji technicznej 2 D i 3 D (umiejętność czytania i tworzenia),
dyspozycyjność do pracy także w weekendy i wieczorami,
zainteresowanie technik związanych z obszarem sztuki, teatru, opery, tańca,
umiejętność efektywnego działania w sytuacjach stresujących,
umiejętność właściwego planowania pracy (zadań, procesów),

Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę,
rozwijającą pracę w największej instytucji artystycznej w Polsce,
udział w projektach artystycznych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań scenicznych,
współpracę z ludźmi z pasją i otwartymi na poszerzanie wiedzy,
pracę w międzynarodowym środowisku,
możliwość skorzystania z pakietu benefitów pracowniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie (CV) w terminie do 20 stycznia 2022 roku.
Link do zakładki oferty pracy: https://teatrwielki.pl/dzialalnosc/oferty-pracy/