Stanowisko

Kierownik produkcji

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.09 30.11

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Główne zadania:
• zarządzanie całościowym procesem produkcji oraz odpowiedzialność za terminową realizację projektów scenicznych
• monitorowanie wykonania wszystkich części oprawy scenograficznej przedstawień, przeprowadzenia prób, świateł i charakteryzacji,
• nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
• tworzenie kosztorysów planowanych i wykonawczych oraz monitoring kosztów,
• dobór i organizacja zasobów odpowiednich do potrzeb produkcyjnych,
• rozwiązywania sytuacji kryzysowych.

Wymagania

Oczekujemy:
• wykształcenia kierunkowego (ukończone studia na kierunku organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej),
• doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika produkcji wydarzeń artystycznych,
• wiedzy z zakresu organizacji produkcji
• biegłej znajomości języka angielskiego,
• wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
• umiejętności pracy z zespołem i pod presją czasu.

Oferujemy

• pracę w renomowanej instytucji kultury z ponad 50 letnią historią
• przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem KIEROWNIK PRODUKCJI na adres: rekrutacja@operakameralna.pl
W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawską Operę Kameralną na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku)."
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.