Stanowisko

Kierownik Działu Zarządzania Obiektem

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

18.11 18.12

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzyka
  • Obsługa techniczna
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
• zarządzanie zespołem pracowników Działu Zarządzania obiektem;
• zarządzanie nieruchomością;
• organizacja i zarządzanie obsługą eksploatacyjną obiektu;
• koordynacja utrzymania infrastruktury technicznej nieruchomości zgodnie z wymogami prawnymi;
• nadzór nad sprawami związanymi z bezpieczeństwem budynku, osób i mienia oraz przestrzeganie wszelkich wytycznych dotyczących spraw bhp.;
• koordynacja spraw związanych z zaopatrzeniem instytucji w materiały i usługi związane
z administrowaniem;
• nadzór nad ewidencją sprzętu biurowego, telefonów, komputerów, urządzeń biurowych;
• koordynacja współpracy z podmiotami zewnętrznymi w zakresie zabezpieczenia administracyjnego funkcjonowania budynku (w tym: ochrona, utrzymanie techniczne budynku);
• przygotowywanie dokumentacji przetargowej celem nabycia towarów i usług niezbędnych do prawidłowego administrowania budynkiem;
• nadzór nad eksploatacją pojazdów służbowych;
• nadzór nad utrzymaniem instalacji energetycznych, wodno-kanalizacyjnych, systemów bezpieczeństwa i systemów dostępu;
• nadzór nad zespołem IT;
• nadzór nad zespołem sprzątającym;
• nadzór nad archiwum zakładowym;
• optymalizacja kosztów utrzymania obiektu;

Wymagania

Wymagania niezbędne:
• wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
• co najmniej 6 letni staż pracy, w tym minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w szczególności w zarządzaniu zespołem pracowników oraz organizacji
i nadzorowaniu eksploatacji skomplikowanych technicznie obiektów;
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
• dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu, wiedza o zarządzaniu i administracji;
• samodzielność i umiejętność organizowania własnej pracy;
• znajomość języka angielskiego;
• prawo jazdy kat B;
• znajomość obsługi pakietu Ms Office oraz narzędzi biurowych;
Mile widziana: znajomość funkcjonowania instytucji publicznych w szczególności instytucji kultury;

Oferujemy

Zainteresowanym osobom oferujemy:
• stabilną pracę w renomowanej Instytucji;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
• możliwość rozwoju zawodowego, uczestniczenie w szkoleniach;
• dofinansowanie do wypoczynku oraz nauki języków obcych;
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport;
• przyjazną atmosferę pracy;
• udział w współtworzeniu wyjątkowego miejsca – Narodowego Forum Muzyki.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje lub umiejętności np. referencje.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesyłać drogą mailową na adres e-mail praca@nfm.wroclaw.pl z dopiskiem „Kierownik Działu Zarządzania Obiektem” w terminie do 18.12.2021r.
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby tej rekrutacji, innych niż wynikające z kodeksu pracy. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez rok od zakończenia niniejszej rekrutacji.”
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.