Stanowisko

KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJI

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.09 30.11

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Kandydat będzie odpowiedzialny za: realizacje projektów scenicznych zleconych do produkcji, sporządzanie zapotrzebowania materiałowego oraz kosztorysów zbiorczych projektów scenograficznych, prowadzenie spraw związanych z magazynem kostiumów oraz wypożyczaniem kostiumów na zewnątrz Opery, monitorowanie wykonywania wszystkich części oprawy scenograficznej przedstawień.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenia wyższego, 5-cio letniego doświadczenia w realizacji projektów scenicznych, znajomości specyfiki pracy w instytucji kultury, oświadczenia w kierowaniu zespołem, umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, dobrej znajomości Microsoft Office, - komunikatywnej znajomości języka angielskiego, umiejętności pracy w stresie i szybko zmieniających się okolicznościach.

Oferujemy

Oferujemy: stabilne zatrudnienie, udział w ciekawych projektach artystycznych, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju, przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJI na adres rekrutacja@operakameralna.pl
W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.