Stanowisko

Kierownik Działu Organizacji Pracy Artystycznej

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

24.05 15.07

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za całokształt spraw związanych z planowaniem pracy artystycznej Opery tj:
• układanie planu pracy artystycznej,
• sporządzanie harmonogramów zajęć pracowników artystycznych,
• przygotowywanie umów dla artystów współpracujących z Operą,
• kontakty i negocjacje z artystami i realizatorami projektów artystycznych w
kraju i za granicą,
• efektywne zarządzanie zespołem pracowników.

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• udokumentowanego doświadczenia w instytucji kultury lub branży
artystycznej– minimum 10 letnie, doświadczenie pracy w teatrze,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną
komunikacje (warunek konieczny),
• bardzo dobra znajomość komputera i pakietu Microsoft Office,
• umiejętność pracy w szybko zmieniających się okolicznościach,
• umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole,
• komunikatywność, energia, otwartość w kwestiach artystycznych i
biznesowych,
• dodatkowym atutem będzie posiadanie wykształcenia muzycznego.

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• narzędzia niezbędne do pracy,
• dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny,
• świadczenia świąteczne dwa razy w roku,
• udział w innowacyjnych projektach,
• możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju,
• udział w zagranicznych tournée zespołu artystycznego Opery.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem Kierownik Działu Organizacji Pracy Artystycznej na adres rekrutacja@operakameralna.pl
W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.