Stanowisko

Kierownik Działu Komunikacji

Umowa
etat
Wynagrodzenie

od 4200 PLN brutto

Miasto
Sandomierz
Województwo
Świętokrzyskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

13.01 05.02

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Marketing
  • Muzeum
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Ogólny zakres obowiązków:

- planowanie, nadzór i udział w pracach podległego działu,
- opracowywanie strategii, koordynacja i realizacja działań marketingowych i promocyjnych z uwzględnieniem powierzonego budżetu i ustalonych celów,
- promowanie działalności, marki i wizerunku Muzeum w mediach, przygotowywanie i dystrybucja materiałów informacyjnych i promocyjnych,
- prowadzenie badań w zakresie struktury i oczekiwań potencjalnych odbiorców działalności Muzeum oraz analiza wyników w zakresie frekwencji, godzin otwarcia, sposobu zwiedzania, usług towarzyszących, itp.,
- poszukiwanie niestandardowych źródeł i sposobów pozyskiwania publiczności i dotarcia do potencjalnych odbiorców,
- przygotowanie stosownych sprawozdań wynikających z prowadzonej działalności i przepisów prawa, w tym planów i sprawozdań w ramach budżetu Muzeum,
- ścisła współpraca i komunikacja z innymi komórkami organizacyjnymi w celu realizacji planów działalności Muzeum.

Wymagania

Wymagania podstawowe:

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z działaniami z zakresu marketingu i promocji,
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w stopniu co najmniej dobrym),
- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Photoshop, portale społecznościowe) i urządzeń biurowych,
- doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołem,
- umiejętność planowania, myślenia analitycznego i szybkiego podejmowania decyzji,
- komunikatywność, kreatywność, wysoka kultura osobista,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania dodatkowe:

- doświadczenie związane z działaniami z zakresu marketingu i promocji w placówkach kultury,
- znajomość innych języków obcych(co najmniej bierna),
- umiejętność redagowania tekstów prasowych, promocyjnych, internetowych,
- doświadczenie w pozyskiwaniu środków, realizacji i rozliczaniu umów,
- znajomość narzędzi do monitoringu Internetu, analizy statystyk serwisów www i mediów społecznościowych.

Oferujemy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji Województwa Świętokrzyskiego, współprowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
- świadczenia socjalne,
- przyjazną atmosferę pracy,
- możliwość samokształcenia i rozwoju.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:

- CV i list motywacyjny,
- klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres e-mail: m.kot@zamek-sandomierz.pl lub składanie w siedzibie Muzeum Zamkowego w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz w terminie do 05.02.2022 r.