Stanowisko

Kierownik Działu Komunikacji

Umowa
Miasto
Orońsko
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

13.10 24.10

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

1. Opracowywanie i nadzór nad realizacją planów promocji i komunikacji w odniesieniu do działań CRP.
2. Współkształtowanie i nadzór nad realizacją planów edukacyjnych CRP w tym w zakresie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami;
3. Nadzór nad realizacją planów wydawniczych CRP;
4. Tworzenie i zarządzanie budżetami;
5. Nadzór nad stroną internetową CRP;
6. Aktywne kształtowanie relacji z mediami;
7. Nadzór nad sporządzeniem i rozliczeniem umów ze współpracownikami zewnętrznymi;
8. Monitorowanie efektów działań promocyjnych.
9. Zarządzanie zespołem i koordynacja pracy Działu;
10. Delegowanie zadań, nadzór nad ich realizacją i ewaluacja;
11. Przygotowywanie raportów i sprawozdań związanych z działalnością Działu;

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe humanistyczne lub z obszaru komunikacji, marketingu lub zarządzania;
2. Praktyczna umiejętność formułowania i wdrażania strategii promocyjnych i komunikacyjnych oraz planowania kampanii marketingowych;
3. Doskonałe posługiwanie się polszczyzną w mowie i piśmie;
4. Bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice;
5. Wysokie kompetencje interpersonalne, kreatywność i komunikatywność;
6. Umiejętność pracy pod presją czasu;
7. Bardzo dobra organizacja pracy.
8. Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1.
9. Doświadczenie w pracy w instytucji kultury;
10. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
11. Doświadczenie w zarządzaniu projektami
12. Doświadczenie w pracy z zakresu promocji i komunikacji internetowej
13. Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych

Oferujemy

1. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (cały etat);
2. Możliwość rozwoju zawodowego i interesującą pracę w środowisku artystycznym.

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) należy przesłać na adres e-mail: sekretariat@rzezba-oronsko.pl do 24 października 2021, wpisując w tytule wiadomości „Rekrutacja: Kierownik Działu Komunikacji”.