Stanowisko

Kierownik/czka Działu Resource Development

Umowa
etat
Wynagrodzenie

do 7600 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

23.08 15.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Marketing
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

W JCC Warszawa szukamy obecnie Kierownika/czki Działu Resource Development, który/a wesprze nas w realizacji naszej misji.

Przed Tobą stanie wyzwanie stworzenia i wcielenia w życie strategii pozyskiwania środków na całą naszą działalność! Duża rzecz? Owszem! Ekscytująca? Jak najbardziej! Przez 8 lat działalności od otwarcia udało nam się stworzyć program i miejsce ważne i wartościowe dla społeczności. Teraz przechodzimy w organizacyjną dorosłość i potrzebujemy Ciebie, żebyś wprowadził/a nas na grantowe i donorskie salony. Którymi drzwiami/oknami wejdziemy? To będzie zależało od Ciebie!

Główne zadania:

• Budowanie i wdrażanie strategii rozwoju finansowego Fundacji zarówno pod kątem fundraisingu jak i działalności gospodarczej
• Budowanie i rozwijanie relacji z partnerami, darczyńcami lokalnymi i międzynarodowymi
• Poszukiwanie, pozyskiwanie i rozliczanie grantów, w tym krajowych i zagranicznych
• Tworzenie kampanii i wydarzeń fundraisingowych
• Tworzenie raportów merytorycznych
• Bliska współpraca z Zarządem Fundacji oraz ze wszystkimi działami (tj. finansowo-administracyjnym, programowym i komunikacyjnym)
• Budowanie i zarządzanie działem RD
• Zarządzanie relacjami zewnętrznymi – wizyty grupowe, indywidualne, podtrzymywanie relacji online
• Reprezentowanie Fundacji JCC Warszawa

Wymagania

• Udokumentowane doświadczenie w działaniach fundraisingowych, biznesowych i w pozyskiwaniu grantów
• Bardzo silna motywacja do angażowania się i wspierania misji Fundacji
• Samodzielność i nienaganna organizacja pracy
• Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji międzyludzkich
• Wysokie umiejętności prezentowania i wystąpień publicznych
• Doskonała znajomość j. angielskiego
• Wysokie umiejętności tworzenia treści
• Zorientowanie w świecie żydowskiej filantropii
• Otwartość na niestandardowy czas pracy (również wieczorami lub w weekendy) i gotowość na potencjalne podróże służbowe

Oferujemy

• Wynagrodzenie w wysokości 7600 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• Elastyczne godziny i miejsce pracy
• Pole do decydowania i kształtowania sposobu pracy kierowanego działu
• Istotny wpływ na tworzenie nowej organizacji
• Pracę w organizacji z misją
• Pracę w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy pod adresem rekrutacja@jccwarszawa.pl. Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny do 15 września 2021.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Joint Distribution Committee Poland oraz przez Fundację JCC Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wybranych/e kandydatów/ki poprosimy o przesłanie mailem wykonanego pisemnie zadania. Zadanie nie będzie bardzo czasochłonne, bez obaw, wszystko dokładnie opiszemy w mailu.

Przybliżony harmonogram rekrutacji:
Przesyłanie dokumentów przez osoby zainteresowane – do 15.09.2021
Informacja zwrotna – do 18.09.2021
Przesłanie zadań przez wybranych/e kandydatów/ki – do 20.09.2021
Wywiady z wybranymi kandydat/kami – 25.09-5.10.2021
Wyniki rekrutacji – 10.10.2021