Stanowisko

Kierowca – montażysta

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie / zawodowe
Czas trwania oferty

16.07 15.08

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

• montaż i demontaż obiektów muzealnych, sprzętu wystawienniczego z wykorzystaniem rusztowań i uwzględniając pracę na wysokości,
• transport krajowy i zagraniczny dzieł sztuki, skrzyń pakowych i sprzętu wystawienniczego w ramach: przestrzeni organizowanej wystawy, pomiędzy oddziałami Muzeum oraz innymi instytucjami,
• pakowanie, rozpakowywanie oraz załadunek i rozładunek dzieł sztuki będących w transporcie,
• przygotowywanie materiałów pakowych i skrzyń do transportu obiektów,
• obsługa magazynu.

Wymagania

• wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• gotowość do pracy na wysokości,
• umiejętność obsługi elektronarzędzi, zdolności techniczne, manualne w zakresie montażu różnych elementów,
• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
• umiejętność pracy w zespole,
• sumienność i dyspozycyjność,
• sprawność fizyczna.

Oferujemy

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej, renomowanej instytucji kultury;
• Współpracę z zaangażowanym zespołem specjalistów;
• Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku);
• Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK).

Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 15.08.2021 za pośrednictwem formularza:

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.