Stanowisko

Kasjer / Sprzedawca

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

23.11 01.12

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

• sprzedaż biletów w kasie muzealnej
• sprzedaż książek i gadżetów w księgarni muzealnej
• profesjonalna obsługa klienta
• dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów i porządek w księgarni
• przyjmowanie dostaw
• udział w realizacji akcji marketingowych i działań promocyjnych

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe
• znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego
• znajomość pakietu MS Office
• mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się systemem sprzedaży biletów
• umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy
• niekaralność

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• stałe godziny pracy
• wymiar 8/8

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV listownie na adres MNWr lub mailowo na adres: sekretariat@mnwr.pl (z adnotacją „Rekrutacja – Kasjer”) do dnia 1.12.2021 r.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem danych osobowych jest Muzeum Narodowe we Wrocławiu, z siedzibą przy pl. Powstańców Warszawy 5, 50-153 Wrocław. Podanie i zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych, a także zgoda na przetwarzanie ich do celów innych rekrutacji prowadzonych przez administratora jest w całości dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, a także może być wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw dostępne są w zakładce Polityka Prywatności na stronie mnwr.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.