Stanowisko

KASJER / KASJERKA

Umowa
etat
Wynagrodzenie

od 4.400 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

28.12 21.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Zadania:
• sprzedaż i rezerwacja biletów za pośrednictwem systemu sprzedaży na spektakle i pozostałe wydarzenia zgodnie z zatwierdzonym repertuarem,
• sprzedaż produktów w tym programów teatralnych, biletów prezentów, karnetów, plakatów oraz pozostałych materiałów wprowadzonych do sprzedaży,
• obsługa telefonicznych rezerwacji biletów,
• realizacja internetowej sprzedaży biletów,
• wystawianie faktur VAT za sprzedane bilety, produkty,
• udzielanie rzetelnych informacji o bieżącym repertuarze oraz ofercie Teatru,
• obsługa systemu sprzedaży biletów, kasy fiskalnej oraz terminala do płatności bezgotówkowych,
• sporządzanie wszystkich niezbędnych raportów ze sprzedaży biletów, produktów zgodnie z wytycznymi Działu Finansowo – Księgowego,
• terminowe przekazywanie raportów ze sprzedaży biletów, produktów do Działu Finansowo – Księgowego w celu uzgodnienia prawidłowego salda kasowego,
• terminowe rozliczenie i przekazanie środków pieniężnych do Kasy Teatru,
• budowa bazy widzów i podtrzymywanie pozytywnych relacji,
• życzliwa i kompetentna obsługa widzów,
• współpraca z innymi działam Teatru w celu realizacji wydarzeń edukacyjnych, promocyjnych, itp.

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w instytucjach kultury.
• Znajomość kasy fiskalnej oraz terminala do płatności bezgotówkowych.
• Mile widziana praktyczna znajomość programów sprzedaży biletów Vector Soft lub Iksoris.
• Wykształcenie min. średnie
• Znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel.
• Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina.
• Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
• Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu.
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy

Co oferujemy w zamian:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie brutto: 4.400 zł plus dodatek stażowy;
• działania rozwojowe w ramach zgłoszonych potrzeb, warsztaty, kursy doszkalające,
• kartę MultiSport dofinansowaną z ZFŚS,
• paczki okolicznościowe dla dzieci.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• życiorys wraz z danymi kontaktowymi,
• list motywacyjny.

W życiorysie powinna znajdować się zgoda na przetwarzanie danych osobowych o następującym brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Termin, miejsce i sposób składania dokumentów aplikacyjnych:
• Termin: do dnia 21 stycznia 2022r.
• Miejsce: Dział Kadr Teatru Lalek Guliwer, ul. Różana 16, 02-548 Warszawa, wejście od ul. Grażyny 15 pok. nr 1
• sposób składania dokumentów: drogą elektroniczną na adres email info@teatrguliwer.pl lub w formie papierowej.