Stanowisko

Junior oraz Senior 2D Animator

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.12 15.01

Słowa kluczowe
  • Film
  • Nowe media
  • Sztuka

Opis stanowiska

Wymagania

Senior animator:

-> doświadczenie w pracy przy produkcjach serialowych
-> doświadczenie - min. 2-3 lata pracy w animacji cut-out
-> bardzo dobra znajomość programu Toon Boom Harmony
-> znajomość podstaw animacji i umiejętność tworzenia dynamicznych faz ruchu
-> rozumienie spacingu i timingu w animacji
-> planowanie animacji
-> umiejętność pracy na fazach kluczowych
-> umiejętność pracy pod presją czasu i wywiązywanie się z terminów
-> dobra komunikacja
-> znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
-> dobra organizacja pracy własnej

Junior animator:

-> podstawowa znajomość programu Toon Boom Harmony
-> podstawowa znajomość animacji cut-out

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę przy serialu powstającym w międzynarodowej koprodukcji
- pracę zdalną
- możliwość wypożyczenia sprzętu i licencji na czas naszej współpracy
- doskonalenie umiejętności - szkolenia, praca pod okiem doświadczonych animatorów i reżyserów
- atrakcyjne wynagrodzenie

Warunki aplikowania