Stanowisko

INWENTARYZATOR ZBIORÓW I WYSTAW CZASOWYCH (3/4 etatu

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

21.12 11.01

Słowa kluczowe
  • Sztuka

Opis stanowiska

ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ NA STANOWISKU
• Ewidencjonowanie obiektów ze zbiorów własnych i użyczonych.
• Prowadzenie ksiąg inwentarzowych zbiorów własnych.
• Prowadzenie i aktualizowanie elektronicznej bazy danych w zakresie ewidencji obiektów ze zbiorów własnych i użyczonych.
• Sporządzanie umów oraz protokołów zdawczo-odbiorczych zbiorów własnych oraz prowadzenie ich rejestrów.
• Nadzór nad ruchem obiektów ze zbiorów własnych i użyczonych.
• Nadzór nad pozyskiwaniem dokumentacji konserwatorskiej zbiorów użyczonych.
• Współpraca z konserwatorami zewnętrznymi.
• Okazjonalny udział w transportach zbiorów własnych i użyczonych w roli kuriera.

Wymagania

WYMAGANIA
Znajomość procedur i niezbędnych dokumentów związanych z ruchem obiektów i ich nabywaniem.
• Znajomość procedur związanych z ewidencją i inwentaryzacją zbiorów.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Dobra znajomość podstawowych narzędzi informatycznych w pracy biurowej.
• Mile widziana znajomość elektronicznych systemów / programów inwentaryzacyjnych.
DOŚWIADCZENIE
• Doświadczenie w pracy z kolekcją lub w dziale inwentaryzatora.
• Wykształcenie wyższe: studia humanistyczne (preferowana historia sztuki, historia, kulturoznawstwo, muzeologia).
• Znajomość zagadnień związanych ze sztuką współczesną.
• Mile widziane doświadczenie w pracy z artystami i obiektami sztuki współczesnej.
• Mile widziana wiedza i doświadczenie związane z profilaktyką i praktyką konserwatorską.

Oferujemy

OFERUJEMY
• Umowę o pracę w Dziale zbiorów i inwentarzy Zachęty w wymiarze ¾ etatu (30 godzin tygodniowo).
• Możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności w obszarze pracy z dziełami sztuki współczesnej.
• Dużą autonomię w realizacji powierzonych obowiązków.
• Elastyczny czas pracy.
• Dofinansowanie do pakietu medycznego, wypoczynku.
• Wynagrodzenie: 3500 brutto.

Warunki aplikowania

CV wraz z klauzulą
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zachętę – Narodową Galerie Sztuki w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym na aplikowane przeze mnie stanowisko”
i/lub
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zachętę – Narodową Galerię Sztuki na potrzeby przyszłych rekrutacji”
prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@zacheta.art.pl
Zgłoszenia przyjmujemy do 11 stycznia 2021 r.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.