Stanowisko

Instruktorka/instruktor zajęć muzycznych/rytmicznych

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Wynagrodzenie

od 3010 PLN brutto

Miasto
Zgierz
Województwo
Łódzkie
Czas trwania oferty

01.02 28.02

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzyka
  • Sztuka

Opis stanowiska

Szukamy osoby do prowadzenia zajęć muzycznych/rytmicznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Zajęcia/warsztaty organizowane i prowadzone będą według własnych scenariuszy oraz pomysłów instruktora/instruktorki.

Wymagania

- komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z dziećmi i rodzicami
- odpowiedzialność, sumienność, otwartość na rozwój zawodowy
- elastyczność w podejściu do budowania grafiku i oferty zajęć CKD na obecny oraz przyszły sezon kulturalny

- mile widziane wykształcenie kierunkowe lub udokumentowane referencjami doświadczenie

Oferujemy

- pracę na umowę zlecenie lub etat
- możliwość realizacji własnych pomysłów i wprowadzania nowości do oferty placówki
- bogaty zasób narzędzi do pracy (m.in. instrumentarium Orffa, pianino elektryczne, Bum Bum Rurki, słuchawki bezprzewodowe, tablety, rzutnik, chusty i inne akcesoria animacyjne)
- życzliwą atmosferę, kameralny zespół pracowników
- współtworzenie oferty kulturalnej miasta dla najmłodszych
- współpraca z innymi instytucjami kultury i placówkami oświatowymi

CV, list motywacyjny oraz referencje (mile widziane) prosimy przesyłać na adres: k.siemonska@ckdzgierz.pl
Jeśli kandytat/ka zainteresowany/a jest umową zleceniem to prosimy o przesłanie również swojej oferty wraz z wyceną.
W tytule wiadomości należy wpisać - instruktor/ka zajęć muzycznych/rytmicznych