Stanowisko

Instruktorka/instruktor jogi

Umowa
dzieło / na zlecenie / staż / praktyki / wolontariat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

04.01 28.02

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Sztuka

Opis stanowiska

Ośrodek Kultury i Edukacji mieszczący się na warszawskim Bemowie poszukuje instruktorki lub instruktora jogi. Zajęcia prowadzone cyklicznie raz w tygodniu. Grupa ok 20 osób dorosłych.

Wymagania

wykształcenie kierunkowe wg. specjalności prowadzonych zajęć

Oferujemy

Praca dodatkowa na umowę zlecenie lub B2B w ustalonym elastycznie harmonogramie zajęć ośrodka

Prosimy o przesłanie aktualnego CV (zawierającego klauzulę RODO) na adres okie@smwola.com.pl wraz z oczekiwanymi wymaganiami finansowymi oraz warunkami zatrudnienia tj. umowa zlecenie czy umowa B2B. Mile widziane portfolio kandydatki/kandydata oraz opis proponowanych zajęć