Stanowisko

Instruktor

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

06.06 19.06

Słowa kluczowe
  • Sztuka

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• Obsługa widzów polsko i obcojęzycznych
• Sprzedaż biletów (w tym obsługa kasy fiskalnej)
• Udzielanie informacji na temat wystaw, organizacja wydarzeń i prowadzenie animacji w Galerii
• Prowadzenie dokumentacji w zakresie obrotu środkami pieniężnymi i drukami
ścisłego zarachowania
• Zamieszczanie informacji w multimediach
• Wykonywanie prac graficznych./przygotowanie plakatu, zaproszenia na wystawę/

Wymagania

Wymagania
- wykształcenie wyższe (pożądane) lub licencjat (edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, historia sztuki),
- zainteresowanie sztuką i kulturą współczesną,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Znajomość obsługi komputera / programów graficznych, Adobe Photoshop, Corel,
sprawne posługiwanie się aplikacjami MS Office w szczególności Excel, Power Point, Word
- Samodzielność, punktualność, potrzeba rozwoju i duże zaangażowanie

Oferujemy

Zatrudnienie w wymiarze 1 etatu - (40 h w tygodniu), praca w godzinach popołudniowych oraz w razie potrzeby w weekendy,
Umowa na okres próbny, w perspektywie umowa na czas nieokreślony. Wynagrodzenie zgodne z Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy Ośrodka Kultury im. C.K.Norwida.

Sposób składania dokumentów: w zamkniętej kopercie z adnotacją: "Oferta na stanowisko Instruktor" lub drogą elektroniczną na adres email: sekretariat@okn.edu.pl