Stanowisko

Instruktor warsztatów teatralnych dla dzieci

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

65—75 PLN brutto

Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

06.09 22.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Poszukujemy instruktora warsztatów teatralnych dla dzieci w wieku 3,5-4,5 lat.
Czas trwania: 1h w tygodniu

Dzień zajęć: wtorki, godz. 17:15-18:15

Semestr obejmuje 16 spotkań. Harmonogram zajęć jest znany z góry, uwzględnia on ferie zimowe, święta, dni wolne. W roku dobywają się dwa semestry.

Wymagania

•wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe),
•doświadczenie w pracy pedagogicznej i/lub teatralnej z dziećmi w wieku przedszkolnym,
•dyspozycyjność we wtorki w godzinach 17:15-18:15,
•kreatywność i otwartość na nowe pomysły,
•wysoka kultura osobista.

Oferujemy

•Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pracy warsztatowej z dziećmi,
•pracę w twórczym, zaangażowanym i otwartym na nowe wyzwania zespole,
•zdobycie doświadczenia w istniejącej ponad 20 lat Organizacji realizującej ważne cele społeczne,
•niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: rekrutacja@centrumtworczosci.pl