Stanowisko

Instruktor lego robotyki

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Piaseczno
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

12.02 22.02

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • IT
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu SPICE GEARS ACADEMY w Piasecznie i zostań instruktorem!
- prowadzenie warsztatów dla dzieci w wieku 4-6 oraz 6-10 lat
- utrzymywanie dobrych relacji z uczestnikami zajęć i ich rodzicami
- rozwijanie programu zajęć SPICE GEARS ACADEMY
- zarażanie pozytywną energią oraz chęcią nauki i rozwoju innych

Wymagania

Wymagania:

- absolwenci studiów wyższych lub studenci/tki studiujący w trybie dziennym lub zaocznym (preferowane kierunki: inżynierskie),
- dobra znajomość obsługi komputera
- prawo jazdy kategorii B mile widziane
- pasja oraz nastawienie na rozwój osobisty
- wysoka kultura osobista
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- kreatywność i inicjatywa w działaniu
- umiejętności organizacyjne, zamiłowanie do nowych technologii oraz robotyki
- doświadczenie w pracy z dziećmi

Oferujemy

Oferujemy:

- możliwość rozwoju oraz współpracy z drużyną SPICE GEARS
- opartą na współpracy atmosferę pracy
- pełne profesjonalne przeszkolenie w zakresie prowadzenia zajęć
- elastyczne godziny pracy (możliwość pracy od 1 do 6 dni w tygodniu)
- narzędzia niezbędne do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie za przeprowadzone zajęcia

Prześlij CV i list motywacyjny na adres e-mail: mazowieckie@sgpoland.pl i dołącz do drużyny Mistrzów Świata!