Stanowisko
instruktor kultury
Umowa
etat
Miasto
Wieruszów
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

04.06 02.07

Branża
  • Film
  • Fotografia
  • Grafika
  • IT
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem
Opis stanowiska

Stanowisko: instruktor kultury

Wymagania

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, znajomość obsługi komputera-Office, umiejętność obsługi programu graficznego, mediów społecznościowych. Zaangażowanie w działalność kultury, orientacja w bieżących trendach kultury pod kątem pracy w dziale merytorycznym domu kultury. Umiejętności organizacyjne i pracy zespołowej.

Oferujemy

Udział w tworzeniu i realizacji oferty kulturalnej domu kultury. Pracę przy projektach międzynarodowych i koordynację działań wolontariatu międzynarodowego. Udział w projektach krajowych. Możliwość szkolenia w zakresie zadań statutowych.

Warunki aplikowania

Poprzez złożenie CV, osobiste spotkanie z pracodawcą.