Stanowisko

Instruktor kultury – ceramika

Umowa
Miasto
Jaworzno
Województwo
Śląskie
Czas trwania oferty

12.02 26.02

Słowa kluczowe
  • Sztuka

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko instruktora/ instruktorki kultury. Główne zadania na stanowisku:
- prowadzenie zajęć w pracowni ceramicznej w grupach dla początkujących i zaawansowanych (dzieci, młodzież i dorośli),
- bieżące zaopatrywanie pracowni w materiały konieczne do prowadzenia zajęć,
- opracowywanie i prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi,
- organizowanie zajęć podczas zimowego i letniego wypoczynku dzieci i młodzieży,
- praca w obiektach administrowanych przez MCKiS oraz w innych miejscach na terenie Miasta Jaworzna, w tym w miejscach plenerowych.

Wymagania

Od kandydatów/ kandydatek oczekujemy:
- kierunkowego wykształcenia plastycznego,
- znajomości technologii ceramicznej i doświadczenia w zakresie prowadzenia zajęć grupowych z ceramiki,
- umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu,
- uprawnienia pedagogiczne,
- wysoki poziom zaangażowania oraz chęć rozwoju,
- otwartość na nowe metody pracy i potrzeby środowiska,
- dyspozycyjność i odpowiedzialność,
- umiejętność pracy w zespole,
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, praca w godzinach określonych w harmonogramie z organizacją imprez również w weekendy (sobota lub niedziela),
- niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kwestionariusza osobowego (dostępnego na stronie internetowej www.mckis.bip.jaworzno.pl w zakładce zatrudnienie oraz w Dziale Organizacyjnym i Kadr pok. 17, ul. Krakowska 8, Jaworzno) na adres: praca@mckis.jaw.pl.