Stanowisko

Instruktor/ka zajęć ruchowych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

15.07 31.07

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Sztuka

Opis stanowiska

Szukamy osoby do prowadzenia zajęć ruchowych dla naszych podopiecznych, który są osobami dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną. Na tym stanowisku najchętniej widzielibyśmy osobę mającą doświadczenie w pracy z ciałem, choreografii lub pantomimy. Jesteśmy jednak otwarci również na współpracę z osobami, które mogłyby poprowadzić zajęcia sportowe.

Wymagania

- doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych
- wykształcenie wyższe (mile widziane)
- doświadczenie w pracy w osobami z niepełnosprawnością intelektualną (mile widziane)

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (liczba godzin do ustalenia)
- dużą samodzielność
- pracę w niewielkim, przyjaznym zespole specjalistów

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres ola.zabowska@gmail.com. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.