Stanowisko

Instruktor/ka zajęć muzycznych dla dzieci

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Zgierz
Województwo
Łódzkie
Czas trwania oferty

16.09 03.10

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzyka
  • Sztuka

Opis stanowiska

Szukamy osoby, do poprowadzenia zajęć muzycznych:
- dla zorganizowanych grup przedszkolnych oraz szkolnych
(wybrane piątki w godzinach porannych; czas trwania zajęć to 1,5 h)

- dla dzieci w wieku przedszkolnym w grupach: 3-5 lat oraz 5-6 lat
(zajęcia odbywałyby się raz w tygodniu - w środy od godzin popołudniowych np. od godz. 15:00)

Wymagania

- doświadczenie w pracy z dziećmi,
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- umiejętność gry na instrumencie,
- punktualność oraz odpowiedzialność,

Oferujemy

- pracę na umowę zlecenie,
- możliwość prowadzenia zajęć według własnego scenariusza oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
- prace w małych grupach (maksymalnie 15 osobowych),
- dostępne narzędzia do pracy (instrumenty tj.: podstawowe instrumentarium Orffa, pianino elektryczne, Bum Bum Rurki, słuchawki bezprzewodowe, tablety, rzutnik oraz pozostałe rzeczy niezbędne do przeprowadzenia zajęć)

Warunki aplikowania

- CV
- jedną (lub dwie) propozycje scenariusza 45 minutowych autorskich zajęć dla:
1. grupy przedszkolnej (3-4 lata lub 5-6 lat – do wyboru),
2. grupy szkolnej:
- wczesnoszkolnej: (7-10 lat lub 11-14 lat)
- dzieci w starszym wieku szkolnym 11-14).

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 30.09.2021 na adres: k.siemonska@ckdzgierz.pl z dopiskiem: instruktor/ka zajęć muzycznych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.