Stanowisko

Instruktor/ka zajęć dla najmłodszych

Umowa
etat
Wynagrodzenie

od 3010 PLN brutto

Miasto
Zgierz
Województwo
Łódzkie
Czas trwania oferty

01.02 28.02

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Sztuka

Opis stanowiska

Szukamy osoby do prowadzenia ogólnorozwojowych zajęć dla najmłodszych dzieci. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje!
Zajęcia/warsztaty organizowane i prowadzone będą według własnych scenariuszy instruktora/instruktorki.

Wymagania

- komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z dziećmi i rodzicami
- odpowiedzialność, sumienność, otwartość na rozwój zawodowy
- elastyczność w podejściu do budowania grafiku i oferty zajęć CKD na nowy sezon artystyczny

Oferujemy

- umowę o pracę (pełen etat)
- możliwość realizacji własnych pomysłów i wprowadzania nowości do oferty placówki
- bogaty zasób narzędzi do pracy (akcesoria animacyjne np. chusta; instrumenty muzyczne; zestaw elektroniczny np. tablety, głośniki bluetooth)
- życzliwą atmosferę, kameralny (5 osobowy) zespół pracowników
- współpraca z innymi instytucjami kultury i placówkami oświatowymi

CV, list motywacyjny oraz referencje (mile widziane) prosimy przesyłać na adres: k.siemonska@ckdzgierz.pl

W tytule wiadomości należy wpisać - instruktor/ka zajęć dla najmłodszych