Stanowisko

Instruktor/ka kultury

Umowa
Miasto
Jaworzno
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

15.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Edukacja

Opis stanowiska

Główne zadania na stanowisku:
• prowadzenie zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
• bieżące zaopatrywanie pracowni w materiały konieczne do przeprowadzenia zajęć,
• opracowywanie i prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi,
• organizowanie zajęć podczas zimowego i letniego wypoczynku dzieci
i młodzieży,
• praca w obiektach administrowanych przez MCKiS oraz w innych miejscach na terenie Miasta Jaworzna, w tym w miejscach plenerowych.

Wymagania

• Kierunkowe wykształcenie.
• Uprawnienia pedagogiczne.
• Umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu.
• Kreatywność i otwartość na nowe pomysły.
• Wysoki poziom zaangażowania oraz chęć rozwoju zawodowego.
• Otwartość na nowe metody pracy i potrzeby środowiska.
• Dyspozycyjność i odpowiedzialność.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, praca godzinach określonych w harmonogramie zgodnie organizacją imprez również w weekendy (sobota lub niedziela),
• niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kwestionariusza osobowego (dostępnego na stronie internetowej www.mckis.bip.jaworzno.pl w zakładce zatrudnienie adres: praca@mckis.jaworzno.pl Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.