Stanowisko

Instruktor ds. upowszechniania i promocji kultury

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3010—3300 PLN brutto

Miasto
Przemyśl
Województwo
Podkarpackie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

13.01 02.02

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

1. Organizacja realizowanych w ramach Działu projektów kulturalnych, działań, wydarzeń, w tym:
a) ustalanie harmonogramów projektów,
b) przygotowywanie dokumentacji projektów,
c) realizacja projektów, rozliczanie i prowadzenie ewaluacji projektów,
d) tworzenie i prowadzenie budżetów szczegółowych realizowanych projektów,
e) przygotowanie i koordynacja umów, zamówień, wniosków z zakresu zamówień
publicznych, nadzór nad realizacją umów, rozliczenia faktur i sprawozdań.
2. Organizowanie imprez, przeglądów, spotkań z zakresu dziedzictwa kulturowego
i edukacji kulturowej związanej m.in. z kulturą ludową, kresową, pobudzanie inicjatyw kulturalnych w regionie, tworzenie możliwości prezentacji dorobku kulturowego.

Wymagania

- znajomość dziedzictwa kulturowego województwa podkarpackiego
- kreatywność przy organizacji i współorganizacji przedsięwzięć kulturalnych,
- umiejętność organizacji wydarzeń kulturalnych w oparciu o lokalne dziedzictwo kulturowe,
- biegła znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,
- łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich,
- umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista,
- rzetelność, samodzielność, terminowość,
- mile widziana znajomość języków obcych.

Oferujemy

Umowa o pracę na pełny etat na czas określony z możliwością przedłużenia, praca w zgranym zespole, pakiet socjalny, dodatek stażowy, pomieszczenia jasne, przestrzenne, klimatyzowane.

listownie na adres ul. Konarskiego 9; 37-700 Przemyśl (w zaklejonej kopercie z dopiskiem oferta pracy) lub na adres mailowy: a.zych@ck.przemysl.pl