Stanowisko

Instruktor ds. plastyki

Umowa
Miasto
Elbląg
Województwo
Warmińsko-mazurskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

03.03 24.04

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Grafika
  • Sztuka

Opis stanowiska

- organizacja i prowadzenie zajęć plastycznych z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi;
- projektowanie i wykonywanie scenografii na imprezy organizowane prze CSE Światowid;
- rozbudzanie zainteresowań plastycznych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych;
- realizacja zatwierdzonego planu pracy;
- organizacja konkursów i plenerów plastycznych;
- popularyzacja i promocja twórczości amatorskiej i profesjonalnej w dziedzinie plastyki, w tym organizacja wystaw w CSE Światowid.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne;
- doświadczenie zawodowe w zakresie instruktora ds. plastyki min. 2 lata
- umiejętności techniczne i plastyczne;
- umiejętności współpracy z ludźmi, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów;
- kreatywność i otwartość na nowe pomysły;
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku pracy;
- rzetelność, sumienność i obowiązkowość;
- umiejętność pracy w zespole i w dynamicznych warunkach;
- gotowość do elastycznego czasu pracy;
- bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji;
- zaangażowanie.

Oferujemy

- umowę o pracę,
- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji,
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres praca@swiatowid.elblag.pl lub osobiście w sekretariacie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 do dnia 24.03.2021 r.

Prosimy aby CV zawierało informacje o wykształceniu, kwalifikacjach i opisem dotychczasowego przebiegu zatrudnienia lub działalności.

Prosimy o przygotowanie listu motywacyjnego wraz z opisową koncepcją zajęć;

CV musi zawierać dane umożliwiające kontakt z wybranym kandydatem.