Stanowisko

Inspicjent

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

03.01 28.01

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna
  • Teatr

Opis stanowiska

• udział w próbach oraz przedstawieniach zgodnie z rozkładem zajęć,
• organizacyjne kierowanie próbami i przedstawieniami, zabezpieczając punktualne ich rozpoczynanie i sprawny przebieg,
• sprawdzanie oraz odnotowywanie w raporcie z próby lub przedstawienia obecności osób biorących udział w próbie i przedstawieniu,
• podawanie sygnałów na rozpoczęcie przedstawienia oraz kolejnych aktów,
• prawidłowe zabezpieczanie środków inscenizacji po próbach i przedstawieniach.

Wymagania

• odpowiedzialność za powierzone zadania i mienie,
• umiejętność współpracy w zespole,
• bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się instytucji kultury,
• przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV lub przesłanie go za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie do dnia 28.01.2022 r., do godziny 9.00 na adres mailowy: produkcja@teatrlalka.pl lub pocztą:
Adres składania dokumentów
pl. Defilad 1, pok. 214
00 - 901 Warszawa
z dopiskiem na kopercie: „inspicjent”

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Teatr Lalka (TL) z siedzibą w Warszawie (00 – 901), pl. Defilad 1
Więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w tym procesie na naszej stronie https://teatrlalka.pl/pl/rodo/informacje-rekrutacja