Stanowisko

Grafik/Graficzka do pracy przy projektach edukacyjnych

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat / zdalna
Wynagrodzenie

4000—4500 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / wyższe
Czas trwania oferty

28.04 18.05

Słowa kluczowe
  • Edukacja

Opis stanowiska

W Fundacji Katalyst Education aż roi się od pasjonatów edukacji. Jesteśmy NGOsem i razem tworzymy cyfrowe narzędzia do nauki (Pi-stacja i Mapa Karier), które inspirują i pomagają uczniom, nauczycielom i rodzicom w całej Polsce. Naszą misją jest wyrównywanie szans edukacyjnych, a w swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością, transparentnością i humorem :)

Szukamy pozytywnie nastawionej, ambitnej osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu w charakterze grafika / graficzki na pełen etat!

Na co dzień będziesz się zajmował/a głównie:

>> montażem filmików oraz przygotowaniem do nich grafik i animacji;
>> wspieraniem naszych speców od marketingu (m.in. w projektowaniu i składzie materiałów promocyjnych, grafik na social media, oraz w dbaniu o spójny branding projektów);
>> współpracą w sympatycznym zespole produkcyjnym składającym się z doświadczonych graficzek, nauczycielek i konsultantów;
>> proponowaniem ciekawych rozwiązań graficznych dla gotowych scenariuszy filmów.

Wymagania

>> Umiesz tworzyć animacje 2D i montować wideo?
>> Dobrze się czujesz w obsłudze: Premiere Pro, After Effects, Illustrator, Photoshop?
>> Chcesz współtworzyć bazę wideolekcji, która wspiera tysiące uczniów w nauce matematyki, chemii, fizyki, biologii?
>> Idealnie, jeśli lubisz uczyć się nowych rzeczy i pracować w zespole, z którym jesteś w ciągłym kontakcie i od którego dostajesz nieustanny feedback.
>> Przyda Ci się zaawansowana znajomość angielskiego - tak, żeby swobodnie mówić i pisać w tym języku. Jesteśmy międzynarodowym zespołem.

Oferujemy

>> Pracę w zgranym, pełnym energii i optymizmu zespole o płaskiej strukturze;
>> Rozwój kompetencji związanych z edukacją i szkoleniami;
>> Dużą samodzielność i szansę na wdrażanie własnych pomysłów;
>> Nowoczesny, oparty o metodykę lean i agile styl pracy;
>> Możliwość rozwiązywania problemów w niestandardowy sposób;
>> Wynagrodzenie w wysokości 4-4,5 tys. PLN brutto w zależności od Twojego doświadczenia.

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie i możesz zacząć od zaraz - napisz nam kilka zdań o sobie, wyślij portfolio i CV pod nasz adres mailowy: rekrutacja@katalysteducation.org

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Sprawdź, jakie filmiki będziesz tworzyć na https://pistacja.tv

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja Katalyst Education z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 5a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.