Stanowisko

Główny specjalista ds. zarządzania projektami cyfryzacji

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

13.10 31.10

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Film
  • IT
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

1) przygotowanie dokumentacji niezbędnej do podpisania umowy o dofinansowanie projektu
2) zarządzanie projektem i zespołem projektowym
3) motywowanie i szkolenie członków zespołu projektowego
4) planowanie i koordynacja działań projektowych, opracowanie niezbędnych wzorów dokumentów i koniecznych procedur
5) nadzór nad przeprowadzeniem wszystkich procedur przetargowych w projekcie
6) raportowanie kierownictwu instytucji i bieżąca sprawozdawczość projektowa
7) analiza i ocena ryzyka w projekcie
8) budowa i nadzór nad sprawną komunikacją pomiędzy zespołem projektowym a pozostałymi działami w instytucji
9) nadzór nad harmonogramem projektu i budżetem, przygotowanie wniosków o płatność, raportów okresowych (finansowych i rzeczowych), współpraca z innymi działami i specjalistami zaangażowanymi w projekt, końcowe rozliczenie projektu

Wymagania

• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne.
• Posiadanie ważnego lub zgoda na poddanie się pełnej procedurze uzyskiwania poświadczenie bezpieczeństwa osobowego.
• Doświadczenie w administracji publicznej – mile widziana służba cywilna.
• Doświadczenie w aplikowaniu, prowadzeniu, dokumentowaniu i rozliczania projektów finansowanych ze środków publicznych powyżej 1mln PLN.
• Umiejętności analityczne i negocjacyjne.
• Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, zdolność do tworzenia i redagowania tekstów w tym języku.
• Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.
• Minimum 3 letnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku kierowniczym/w kierowaniu zespołem, zarządzaniu dużymi projektami (powyżej 1mln PLN).
• Wykształcenie wyższe mgr na kierunku: ekonomia, zarządzanie, międzynarodowe stosunki gospodarcze, administracja publiczna lub pokrewne.
• Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word. Excel, PowerPoint).
• Doświadczenie w opracowywaniu: analiz, strategii i raportów.
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy od zaraz oraz w niestandardowym wymiarze czasu.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilną nowoczesnej instytucji kultury;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach kulturalnych;
• pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV na adres: Grazyna.Idziak@fina.gov.pl , wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska, tj. Główny specjalista ds. zarzadzania projektami cyfryzacji. Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami
W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).