Stanowisko

GŁÓWNY KSIĘGOWY W SZKOLE BALETOWEJ

Umowa
Miasto
WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.01 28.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość

Opis stanowiska

1.całokształt działalności finansowo – księgowej Szkoły
2.terminowe sporządzanie i przekazywanie sprawozdań i informacji finansowo – księgowych ZUS, PFRON, GUS, CEA, US.
3.nadzór nad administrowaniem i obsługa systemu TREZOR
4.wykonanie zaleceń instytucji kontrolujących,
W zakresie swoich zadań i obowiązków Główny Księgowy współpracuje ściśle z Działem Finansowym w Centrum Edukacji Artystycznej.
5.prowadzenie gospodarki finansowej Szkoły zgodnie z obowiązującymi zasadami, polegające zwłaszcza na:
6.wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi zgodnie z przepisami dotyczącymi zasad wykonywania budżetu, gospodarki środkami pozabudżetowymi i innymi będącymi w dyspozycji Szkoły,
7.zapewnienie pod względem finansowym prawidłowości umów zawieranych przez Szkołę.
Szczegółowy zakres czynności i obowiązków do zapoznania w szkole.

Wymagania

1.WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE EKONOMICZNE.
2.DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA STANOWISKU KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY.
3.JESTEŚMY OTWARCI NA OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM W KSIĘGOWOŚCI W OBSZARACH POZABUDŻETOWYCH.

Oferujemy

STABILNE ZATRUDNIENIE
MIŁĄ, PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ

Warunki aplikowania

CV NA email kadry@baletowa.pl
Proszę o umieszczenie klauzuli na CV: Oświadczam, że Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w OSB Warszawa ul. Moliera 4/6 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych
osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).