Stanowisko

Główny Inwentaryzator

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

13.09 20.09

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

 ewidencja i dokumentacja wszystkich obiektów przechowywanych w muzeum,
 nadzór nad ich bezpieczeństwem oraz określanie warunków przenoszenia muzealiów;
 prowadzenie ksiąg inwentarzowych i inwentarza elektronicznego zbiorów;
 nadzór nad magazynem i zabezpieczeniem zbiorów muzeum;
 prowadzenie kontroli i ewidencji zbiorów;
 sporządzanie rocznych sprawozdań GUS dotyczących stanu muzealiów;
 sporządzanie planów i sprawozdań dotyczących działalności Głównego Inwentaryzatora;
 nadzór nad procedurą zakupów, przyjmowania darowizn, przyjmowania i
zwrotu depozytów;
 sporządzanie umów użyczenia, wypożyczenia i protokołów zdawczo-
odbiorczych z instytucjami zewnętrznymi;
 merytoryczny nadzór nad ekspozycją stałą Muzeum. Powstania Warszawskiego.

Wymagania

Poszukujemy osoby:
 z wyższym wykształceniem (preferowane kierunkowe)
 udokumentowanym, minimum pięcioletnim doświadczeniem zawodowym;
 znającej przepisy z zakresu muzealnictwa, ewidencjonowania i
zabezpieczenia zbiorów;
 posiadającej doświadczenie na stanowisku inwentaryzatora;
 samodzielnej, odpowiedzialnej, nie mającej problemu z organizacją pracy zespołu i ustaleniem priorytetów,
 skoncentrowanej na realizacji wyznaczonych celów,
 potrafiącej radzić sobie w sytuacjach stresujących, która lubi pracę w zespole i podejmuje inicjatywę,
 znającej język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

 umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
 stabilne warunki pracy i płacy,
 udział w przedsięwzięciu dającym wiele satysfakcji jakim jest praca w renomowanej, dynamicznie działającej instytucji kultury.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym
do dnia 20.09.2022 r. na adres:
Muzeum Powstania Warszawskiego
ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa
z dopiskiem Kierownik Działu Ikonografii
lub e-mailem: kadry@1944.pl >