Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalisty ds. Administracyjnych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

04.02 29.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka
  • IT

Opis stanowiska

• przygotowanie/realizacja zamówień, zestawień dotyczących zaopatrzenia
biura,
• koordynacja nad obiegiem dokumentów wewnątrz firmy,
• przechowywanie i archiwizacja dokumentów,
• kontakt z instytucjami i urzędami,
• kompleksowe wsparcie Dyrekcji i działu administracji,
• realizacja zamówień zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (administracyjne lub ekonomiczne),
• minimum 2 lata doświadczenia w zakresie administracji,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• umiejętność radzenia sobie ze stresem podczas pracy pod presją czasu,
• nastawienie na skuteczną realizację założonych celów, samodzielność,
odpowiedzialność,
• wysokie umiejętności komunikacyjne,
• praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych,
• mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Umowa o pracę

Warunki aplikowania

*CV
Prosimy przesłać w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@gbl.waw.pl, w tytule wpisać nazwę stanowiska.
Proszę, aby w treści dokumentów rekrutacyjnych umieścili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Główną Bibliotekę Lekarską im. S. Konopki w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))