Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko: Dokumentalisty

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.01 29.02

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Muzeum

Opis stanowiska

Opracowywanie tematyczne literatury medycznej wprowadzanej do Polskiej Bibliografii Lekarskiej.

Wymagania

* wykształcenie wyższe kierunkowe (medycyna, farmacja, pielęgniarstwo,
ratownictwo medyczne, fizjoterapia, biochemia, biologia lub inne pokrewne).
* znajomość języka angielskiego,
* umiejętności obsługi komputera,
* zaangażowanie w pracę, kreatywność, samodzielność,
* otwartość na zmiany i kreatywność w ich realizacji.

Oferujemy

Umowa o pracę

Warunki aplikowania

*CV
Prosimy przesłać w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@gbl.waw.pl, w treści nazwę stanowiska. Proszę, aby w treści dokumentów rekrutacyjnych umieścili Państwo zgodę na przetwarzanie danych.