Stanowisko
Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko: Bibliotekarza
Umowa
etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

27.01 14.02

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Muzeum
Opis stanowiska

* wyszukiwanie informacji o nowościach wydawniczych,
* realizowanie zamówień na książki,
* kontakty z wydawcami i księgarniami,
* ewidencja i opracowanie formalne wydawnictw zwartych.

Wymagania

* znajomość zagadnień merytorycznych z zakresu bibliotekarstwa,
* umiejętność korzystania z dostępnych źródeł informacji,
* umiejętność obsługi komputera,
* łatwość nawiązywania kontaktów,
* umiejętność pracy w zespole,
* mile widziana znajomość systemu bibliotecznego ProlibM21 oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Umowa o pracę

Warunki aplikowania

* CV
Prosimy przesłać w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@gbl.waw.pl
Proszę, aby w treści dokumentów rekrutacyjnych umieścili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych.