Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki poszukuje Pracownika Informatorium

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

17.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Biblioteka

Opis stanowiska

- udzielanie informacji bibliotecznych, bibliograficznych na podstawie:

 katalogów kartkowych i komputerowych Biblioteki,
 dostępnych na miejscu baz danych,
 katalogów innych bibliotek dostępnych on-line.

- monitorowanie i prowadzenie korespondencji elektronicznej z czytelnikami,
- pomoc czytelnikom w zakresie doboru haseł i metod wyszukiwania informacji medycznych,
- potwierdzanie udziału w publikacjach naukowych lekarzy przystępujących do postępowania kwalifikacyjnego do specjalizacji lekarskich oraz do odbycia stażu podyplomowego,
- realizacja składanych przez czytelników zamówień na kopie z materiałów bibliotecznych GBL oraz sprowadzanie kopii materiałów bibliotecznych z innych bibliotek krajowych,
- udostępnianie i wypożyczanie materiałów bibliotecznych w zakresie ustalonym przez Regulamin udostępniania zbiorów bibliotecznych,
- sporządzanie raportów kasowych i rozliczenia pieniężne z Działem Księgowości
- realizacja zamówień oraz prowadzenie kartoteki rewersów w ramach wypożyczeń między-bibliotecznych,
- wykonywanie innych prac zlecanych przez przełożonego.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunku bibliotekoznawstwo,
informacja naukowa,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego ,
• Dobra znajomość obsługi komputera,
• Odpowiedzialność i samodzielność w zakresie powierzonych obowiązków,
• Zaangażowanie w pracę,
• Komunikatywność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę
(praca w godzinach 8:00-16:00 /10.00-18.00, jedna sobota w miesiącu)

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• CV,
• List motywacyjny.

Z góry dziękujemy za przesłane aplikację. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Dokumenty prosimy przesłać w formie elektronicznej na adres:
r.marczak@gbl.waw.pl
W tytule prosimy o wpisanie nazwę stanowiska.
Prosimy, aby w treści dokumentów rekrutacyjnych umieścili Państwo poniższą zgodę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Główną Bibliotekę Lekarską im. S. Konopki w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))