Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki, Oddział Gorzowie Wielkopolskim, poszukuje na stanowisko: Bibliotekarz

Umowa
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Województwo
Lubuskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

15.03 31.05

Słowa kluczowe
  • Biblioteka

Opis stanowiska

BIBLIOTEKARZ

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia wyższego kierunkowego (medycyna, farmacja, pielęgniarstwo, bibliotekoznawstwo, informacja naukowa)
Minimum 2 lata stażu pracy w bibliotece lub w zakładach merytorycznie pokrewnych
Umiejętności obsługi komputera
Zaangażowania w pracę, zapewnienia sprawnej pracy Oddziału, kreatywności, samodzielności
Działań zmierzających do pozyskiwania czytelników i podnoszenia rangi GBL przez lokalną promocję
Otwartości na zmiany i kreatywności w ich realizacji
Mile widziana znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego.

Oferujemy

*umowę o pracę

Dokumenty aplikacyjne opatrzone klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (CV, list motywacyjny) należy składać drogą e-mailową na adres: rekrutacja@gbl.waw.pl w tytule Bibliotekarz - Gorzów Wielkopolski

Prosimy, aby w treści dokumentów rekrutacyjnych umieścili Państwo poniższą zgodę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Główną Bibliotekę Lekarską im. S. Konopki w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))