Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki – Dział Starej Książki poszukuje kandydatów do pracy przy opracowaniu zbiorów

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

15.12 18.02

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Muzeum

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA
• opracowywanie merytoryczne zbiorów w systemie MUZEO,
• współpraca przy przygotowywaniu wystaw,
• przygotowywanie tekstów naukowych i popularyzatorskich,
• porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji.

Wymagania

WYMAGANIA
• wykształcenie wyższe magisterskie (kierunek historia sztuki, muzealnictwo),
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z obiektami muzealnymi,
• umiejętność tworzenia opisów obiektów, zgodnie z zasadami obowiązującymi w muzealnictwie,
• znajomość języka angielskiego i/lub innych języków w mowie i w piśmie
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
• systematyczność, dobra organizacja pracy,
• znajomość bazy danych MUZEO,
• obsługa komputera.

Oferujemy

Umowa o pracę

Warunki aplikowania

* CV, list motywacyjny.
Prosimy przesłać w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@gbl.waw.pl
w tytule proszę podać nazwę stanowiska

Prosimy, aby w treści dokumentów rekrutacyjnych
umieścili Państwo poniższą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych przez Główną Bibliotekę Lekarską im. S. Konopki w Warszawie dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia
10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz
zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))