Stanowisko

Fundraiser / Fundraiserka

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

1800—2200 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

15.02 26.02

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która przygotuje i przeprowadzi kampanie fundraisingową Strefy WolnoSłowej. Zajmie się promocją kampanii w mediach społecznościowych, wśród środowiska ngo i instytucji.

Wymagania

- doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu kampanii fundraisingowej;
- sumienność i wywiązywanie się z deadlinów;
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
- posiadanie tzw. "lekkiego pióra";
- umiejętność pracy w zespole;
- dobra znajomość internetu, mediów społecznościowych i portali fundraisingowych oraz posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu PR-u i marketingu.

Oferujemy

- umowę zlecenie na 3 miesiące (z możliwością przedłużenia);
- elastyczny czas pracy;
- pracę w wielokulturowym zespole i z ciekawymi ludźmi :)
- możliwość rozwoju zawodowego;
- miłą atmosferę pracy;
- udział w kreatywnym projekcie związanym ze środowiskiem migrantów / migrantek mieszkających w Polsce;

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z Weroniką Chinowską: w.chinowska@strefawolnoslowa.pl
Do maila prosimy załączyć aktualne CV, parę słów o swoim doświadczeniu w promocji, fundraisingu i o tym, czemu chcecie z nami pracować.