Fundacja poszukuje do współpracy PRAWNIKA / APLIKANTA RADCOWSKIEGO lub ADWOKACKIEGO

Umowa
staż / praktyki / zdalna
Miasto
Krokowa
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.04 15.05

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Kadry

Opis stanowiska

Fundacja poszukuje do współpracy prawnika/aplikanta radcowskiego lub adwokata

Zakres obowiązków:

• sprawdzanie umów pod względem prawnym
• rozbudowanie umów o kwestie praw autorskich / przenoszenia praw autorskich / własności intelektualnej
• ujednolicenie umów pod względem prawnym w szczególności umów dotyczących praw autorskich i ich przenoszenia
• tworzenie nowych formularzy umów do projektów
• pomoc w innych zadaniach Fundacji wymagających oceny prawnej

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe w obszarze prawa lub aplikant radcowski/adwokacki (po 1 roku aplikacji)
• doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym
• mile widziane doświadczenie w pracy z NGO oraz znajomość zagadnień z prawa własności intelektualnej
• bardzo dobra organizacja czasu
• umiejętności interpersonalne
• umiejętności pracy pod presją czasu, terminowości
• wielozadaniowość i umiejętność pracy w zespole
• dobra znajomość pakietu MS Office, G-Suite (gmail, kalendarz, dysk google)
• sprawa obsługa aplikacji z poziomu laptopa i smartfona

Oferujemy

Co oferujemy:

• możliwość współpracy zdalnej
• możliwość nawiązania długofalowej współpracy
• możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze tworzenia umów

• w celu zgłoszenia prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@fundacjasedlaka.pl w temacie wiadomości wpisując “PRAWNIK”
• termin rekrutacji: 15.04 – 15.05.2021
• pytania prosimy kierować na adres mailowy: biuro@fundacjasedlaka.pl

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli i informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w związku z udziałem w rekrutacji do Fundacji imienia Księdza Profesora Włodzimierza Sedlaka, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO)”.