Fundacja Katarzyny Kozyry poszukuje stażystki/stażysty do współpracy przy bieżących projektach

Umowa
staż / praktyki
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

11.01 10.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Marketing
  • Muzeum
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Fundacja Katarzyny Kozyry poszukuje stażystki/stażysty do współpracy przy projektach realizowanych przez Fundację.
Długość stażu: cztery miesiące.
Po czterech miesiącach możliwość dalszej, płatnej współpracy przy projektach Fundacji.

Zadania:
- wsparcie zespołu Fundacji w prowadzonych pracach,
- realizacja działań promocyjnych (PR, media społecznościowe),
- redagowanie strony WWW Fundacji oraz stron projektów,
- pomoc przy realizacji projektów Katarzyny Kozyry.

Wymagania

Kandydat powinien posiadać:
- zainteresowanie sztuką współczesną oraz polskim i międzynarodowym rynkiem sztuki,
- zainteresowanie działalnością organizacyjną w dziedzinie kultury,
- umiejętność planowania pracy,
- motywację do doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju,
- dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

Oferujemy:
- możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego oraz rozwoju zainteresowań,
- udział w wydarzeniach artystycznych,
- pracę z wykwalifikowanymi specjalistami i postaciami kultury,
- pracę z artystką przy powstawaniu jej projektów,
- możliwość przyuczenia do pracy w organizacji kultury,
- elastyczny czas pracy,
- możliwość dalszej współpracy projektowej.

Zgłoszenia zawierające CV w formacie .pdf oraz list motywacyjny po polsku i po angielsku
należy przesyłać do dnia 10 lutego 2022 r. na adres: office@fundacjakatarzynykozyry.pl.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”