Stanowisko

fotograf

Umowa
staż / praktyki / wolontariat
Miasto
Poznań
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

09.08 19.09

Słowa kluczowe
  • Film
  • Fotografia
  • Grafika

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie z nami współtworzyła działania Fundacji SPOT., dokumentowała wydarzenia, które odbędą się pod koniec sierpnia, we wrześniu i w październiku, a także była częścią projektów, które urozmaicą życie mieszkańców w Poznaniu.

Wymagania

Poszukujemy osoby o szeregu miękkich umiejętności, otwartej na świat, pragnącej się rozwijać, lubiącej kontakt z ludźmi i nie bojącej się fotograficznych wyzwań. Jeśli posiadasz sprzęt fotograficzny i fotografowanie sprawia Ci mnóstwo frajdy to jesteś idealną osobą, z którą chcielibyśmy zrealizować nasze kulturalne projekty.

Oferujemy

- pracę w kreatywnym, ale kameralnym zespole,
- możliwość rozbudowania swojego fotograficznego portfolio o zdjęcia z wydarzeń kulturalnych,
- elastyczne i dopasowane do Twoich zajęć godziny odbycia stażu/praktyk,
- spotkania z ciekawymi osobami/artystami biorącymi udział w projekcie,
- w ramach stażu/praktyk poznasz warunki codziennego funkcjonowania fundacji.

Warunki aplikowania

fundacja@spot.poznan.pl