Stanowisko

Fotograf

Umowa
Miasto
Katowice
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

08.07 23.07

Słowa kluczowe
  • Fotografia
  • Muzeum

Opis stanowiska

-udział w pracach dokumentacyjnych i archiwizacyjnych zbiorów muzealnych,
-współpraca z działami merytorycznymi i działem promocji,
-fotografia dokumentacyjna i reporterska,
-archiwizowanie materiału fotograficznego,
-skanowanie,
-obróbka graficzna materiału fotograficznego pod kątem wydawnictw,
-sprawozdawczość miesięczna i roczna,

Wymagania

-wykształcenie o kierunku fotograficznym – warunek konieczny,
-biegła obsługa Photoshop – warunek konieczny,
-praktyczna znajomość różnych technik fotografii, makrofotografia, fotografia studyjna, reportaż reprodukcja
-znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem kolorem
-praktyczna znajomość montażu i obróbki materiału wizualnego,
-znajomość najnowszych technologii związanych z dokumentacją wizualną,
-doświadczenie w pracy ze studyjnym sprzętem oświetleniowym oraz innymi urządzeniami studyjnymi
-znajomość tradycyjnej fotografii (praca w ciemni),
-umiejętność pracy w zespole,
-planowanie i efektywna organizacja własnego czasu pracy,
-dokładność, sumienność, samodzielność w wykonywaniu zadań,
dyspozycyjność,
-umiejętność pracy pod presją czasu,
-wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

-stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
-wysokie standardy pracy,
-udział w ciekawych projektach,
-szkolenia, konferencje podnoszące kwalifikacje zawodowe,
-pracę w prestiżowej instytucji kultury,

Warunki aplikowania

Zainteresowanych prosimy o złożenie ofert zawierających:
cv
list motywacyjny
w terminie do 23.07.2021 r.

Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@muzeumslaskie.pl, z podanym w tytule wiadomości znakiem referencyjnym: K/PRMC/MŚ

Muzeum zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi
na podstawie przesłanych aplikacji osobami

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji realizowanego przez Muzeum Śląskie w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).