finansowo-biurowe Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie (wymagany status studenta)

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Rzeszów
Województwo
Podkarpackie
Czas trwania oferty

01.02 18.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Kadry

Opis stanowiska

W zespole Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej będziesz odpowiedzialny za kwestie biurowe, finansowe i niektóre organizacyjne. Nie wymaga to doświadczenia, ponieważ na początku wdrożymy Cię w obowiązki. Jednak na dalszym etapie będziesz musiał wykazywać się dużą samodzielnością i zaangażowaniem. Po wdrożeniu część zadań będziesz mógł wykonywać zdalnie. Mile widziany status studenta i wiek 20-25. Chcemy zatrudnić na minimum połowę wymiaru (20h/tyg.), a maksimum pełny wymiar (40h/tyg.). Ważne są dla nas dodatkowe informacje, które zawrzesz w CV m.in. szkoła średnia, miejsce pochodzenia, zainteresowania, hobby, znajomość języków, działalność społeczna. Wymagamy logicznego / matematycznego myślenia niezbędnego do obsługi excela i weryfikujemy to podczas rozmowy. Biuro RODM znajduje się w centrum Rzeszowa w głównym gmachu Urzędu Marszałkowskiego przy Cieplińskiego 4. Zastrzegamy sobie odpowiedź wyłącznie na wybrane zgłoszenia. Zgłoszenia w formie CV należy przesyłać na adres: fundacja@jagiellonska.org

Wymagania

prawo jazdy (rzadko używane, ale potrzebne)
status studenta
znajomość Excel oraz czytanie ze zrozumieniem tekstów formalnych (regulaminy, umowy)

Oferujemy

ciekawą pracą w młodym zespole

Zgłoszenia w formie CV należy przesyłać na adres: fundacja@jagiellonska.org