Stanowisko

Fagot – solo

Umowa
Miasto
Szczecin
Województwo
Zachodniopomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

15.12 23.01

Słowa kluczowe
  • Muzyka

Opis stanowiska

Dorota Serwa Dyrektor oraz Rune Bergmann Dyrektor Artystyczny
ogłaszają przesłuchanie do grupy
Fagotów – głos solowy
Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie
Umowa o pracę cały etat / średnie wynagrodzenie: informacja mailowa na życzenie

Wymagania

Wymagania: dyplom studiów magisterskich - instrumentalistyka (fagot)
oraz gotowość podjęcia pracy od marca 2022 roku.

Oferujemy

- umowę o pracę / umowę zastępstwo (średnie wynagrodzenie: informacja mailowa na
życzenie)
- możliwość uczestniczenia w nowatorskich projektach realizowanych przez Filharmonię im. M.
Karłowicza w Szczecinie, w tym obejmujące wydawnictwa muzyczne;
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do nowoczesnej i bardzo dobrze
wyposażonej Fonoteki, w której istnieje możliwość: odsłuchania przez muzyków w
komfortowych warunkach, na profesjonalnym sprzęcie światowych, wydawnictw muzycznych
oraz swoich koncertów emitowanych przez filharmonię, doskonalenia umiejętności z obsługi
programów do edycji nut, zapoznania się z literaturą fachową;
- pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze;
- komfortowe warunki pracy w nowoczesnym gmachu szczecińskiej filharmonii, wyróżnionym
wieloma nagrodami m.in. Główną Nagrodą Unii Europejskiej im. Miesa van der Rohe 2015 dla
współczesnej architektury;
- szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do działalności kulturalno-
oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, zwrotną pomoc na cele mieszkaniowe, prywatną opiekę
medyczną w Centrach Medicover w Polsce;
- dodatkowo oferujemy w atrakcyjnych cenach: prywatną opiekę medyczną w Centrach
Medicover w Polsce dla członków rodzin pracowników oraz pakiety sportowe Multisport.

Zgłoszenia zawierające życiorys artystyczny i list motywacyjny prosimy składać
do 23 stycznia 2022 roku, z tytułem „Przesłuchania – fagot” na adres
mailowy: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl