Stanowisko

Elektryk

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
zawodowe
Czas trwania oferty

02.07 31.07

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Bieżące utrzymywanie systemów elektrycznych i energetycznych w pełnej sprawności;
Przegląd rozdzielni, oświetlenia, maszyn i urządzeń elektrycznych;
Usuwanie bieżących usterek;
Montaż i ustawianie oświetlenia na galeriach (praca na wysokościach).

Wymagania

Wykształcenie min. zawodowe;
Znajomość systemów elektrycznych i energetycznych;
Uprawnienia wysokościowe;
Uprawnienia SEP do 1 kV;
Znajomość obsługi komputera (w tym programów Word, Excel na poziomie podstawowym);
Doświadczenie ok. 2 lata;
Zaangażowanie.

Oferujemy

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
Możliwość współpracy z zaangażowanym zespołem specjalistów;
Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku);
Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK).

Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 31.07.2021 za pośrednictwem formularza:

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.