Stanowisko

Elektryk – oświetleniowiec

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

05.01 23.01

Słowa kluczowe
  • Teatr

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie realizowała zadania tj.:
1) Udział w tworzeniu i realizacja oświetlenia podczas prób i przedstawień.
2) Montaż/demontaż sprzętu nagłośnieniowego oraz oświetleniowego i projekcyjnego oraz urządzeń efektowych wraz z ich obsługą podczas prób, przedstawień i innych wydarzeń na scenach Teatru.
3) Współpraca z reżyserem światła/video w trakcie przygotowań do spektaklu premierowego.
4) Opracowywanie dokumentacji technicznej spektakli.
5) Udział w pracach wynikających z powyższych obowiązków podczas prezentacji spektakli poza scenami Teatru (wyjazdy).
6) Bieżący przegląd i konserwacja sprzętu oświetleniowego.

Wymagania

Wymagania
1) Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika/elektryka/elektronika lub pokrewne).
2) Praktyczna wiedza z zakresu elektryki.
3) Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe.
4) Znajomość obsługi komputera.
5) Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
6) Świadectwo kwalifikacji SEPG1 do 1kV w zakresie eksploatacji (ewentualna gotowość do zdobycia uprawnienia).
7) Brak przeciwwskazań do pracy na wys. pow. 3m.
8) Dyspozycyjność – gotowość do pracy zmianowej i pracy w weekendy.
9) Sumienność, dokładność, zaangażowanie w pracę.
10) Opanowanie i spostrzegawczość.
11) Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu.
12) Wysoka kultura osobista.
Mile widziane:
1) Znajomość pracy na konsoletach oświetleniowych.
2) Znajomość systemu sterowania DMX.
3) Umiejętność programowania oświetlenia inteligentnego i innych urządzeń scenicznych.
4) Doświadczenie w realizacji oświetlenia, np. spektakli teatralnych, koncertów lub wydarzeń artystycznych.

Oferujemy

Oferujemy:
1) Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
2) Stabilną pracę w instytucji kultury.
3) Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
4) Pakiet świadczeń socjalnych.
5) Dobrowolne ubezpieczenie grupowe.
6) Możliwość korzystania z pakietu Benefit.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym:
- pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@teatrpolski.wroc.pl
- pocztą tradycyjną na adres: Teatr Polski we Wrocławiu, ul. G. Zapolskiej 3, 50-032 Wrocław
Na Państwa aplikacje czekamy do dnia 23 stycznia 2022r.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgoda na przetwarzanie danych
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Teatru Polskiego we Wrocławiu z siedzibą przy ul. G. Zapolskiej 3, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
RODO
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Teatr Polski we Wrocławiu z siedzibą przy ul. G. Zapolskiej 3, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail sekretariat@teatrpolski.wroc.pl .
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu wygaśnięcia ogłoszenia, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.